Blog

Mój blog Odcinek 16 Darwin byłby dumny

Myśliwi na polowaniu ogłuszają kaczki laskami dynamitu. Pies aportuje jedną z nich… W 1996 roku pijani Polacy walczą o to, kto jest największym twardzielem. Zdobywca 2 miejsca obcina sobie piłą łańcuchową stopę. Zwycięzca pozbawia się głowy… W 1998 r. terrorysta wysyła do USA bombę w liście. Przykleja za mało znaczków. List wraca do nadawcy, a ten go otwiera… W 2006 r. młody mężczyzna został znaleziony zasztyletowany w swoim mieszkaniu w Leicester. Nie było jednak widać śladów walki. Mężczyzna nie miewał też skłonności samobójczych. Udało się rozwiązać zagadkę – Darren kupił nową kurtkę, wierzył reklamie, że jest ona odporna na rozcięcia nożem, postanowił to przetestować…

Trwa rywalizacja o to kto wygra w tym roku…

Nagrody Darwina przyznawane są wszystkim tym, którzy w niebanalny sposób przyczynili się do przetrwania naszego gatunku, eliminując swoje geny z puli genów ludzkości….

Darwin byłby dumny 29.09.2019

Moja pasja do fotografii pojawiła się już w szkole podstawowej. Pierwszą kamerą była Smiena. Potem był Zenit 11 i pierwsze zdjęcia, na które zarobiłem pieniądze. Przed laty trzeba było dużo wysiłku, aby robić zdjęcia, bo mała fotograficzna ciemnia znajdowała się w łazience, a zdjęcia można było robić w nocy, gdy inni spali. Dziś fotografia nie wymaga tyle wysiłku, chyba że trzeba wstać w lecie po 3 nad ranem, aby iść na wschód słońca :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *