krajobrazy,  miasto nocą

Zakopane z Gubałówki

PL: To był krótki wypad w góry. Właściwie do Zakopanego. Koniecznie chciałem zrobić jakąś ciekawą fotkę, a pogoda delikatnie mówiąc nie rozpieszczała. Na Krupówkach i w centrum ludzi jak w lecie na szlaku ma Morskie Oko. Nie było innego wyjścia postanowiłem poszukać ciekawych obrazków na Gubałówce. Nie myliłem się..
Nikon D7200
Obiektyw 18-55
statyw i długi czas naświetlania 20s

 

ENG: It was a short trip to the mountains. Actually to Zakopane. I absolutely wanted to make some interesting photo, and the weather gently broke down. On the Krupówki and in the center of people, Morskie Oko has a trail like in the summer. There was no other way out I decided to look for interesting pictures on Gubałówka. I was not wrong …
Nikon D7200
Lens 18-55
tripod and long exposure time 20s

Moja pasja do fotografii pojawiła się już w szkole podstawowej. Pierwszą kamerą była Smiena. Potem był Zenit 11 i pierwsze zdjęcia, na które zarobiłem pieniądze. Przed laty trzeba było dużo wysiłku, aby robić zdjęcia, bo mała fotograficzna ciemnia znajdowała się w łazience, a zdjęcia można było robić w nocy, gdy inni spali. Dziś fotografia nie wymaga tyle wysiłku, chyba że trzeba wstać w lecie po 3 nad ranem, aby iść na wschód słońca :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *