krajobrazy,  makro

Latające ryby / Flying fish

PL: Długo myślałem jak zatytułować to zdjęcie, żeby nie było tak łatwo, pstryk i kolejna wielka kasa na steemit 😉 Zwykle pierwszym pomysłem są lodowe korale, ale kto by chciał nosić takie nieregularne kształty. Potem pomyślałem, że to może być…. no właśnie jakieś ryby goniące się nad wodą. A co Ty widzisz na tym zdjęciu? Czekam na propozycję

Fotkę zrobiłem moim Nikonem D7200. Przechadzając się nas rzeką przy kilkustopniowym mrozie zobaczyłem ciekawe kształty na wodzie. Gdy na to miejsce padło światło wiedziałem, że to będzie ciekawa fotka. A jeszcze obiektyw założyłem 18-105 , bo samo body … no wiecie.

ENG:

PL: I’ve been wondering how to give a title to this photo, it would not be so easy, clicking and another great steemit;) Usually the first idea is ice beads, but who would like to wear irregular shapes. Then I thought it could be … well, some fish are chasing over the water. And what do you see in this picture? I am waiting for proposals

I took a picture of my Nikon D7200. Walking along the river with a few degrees of frost, I saw interesting shapes on the water. When the light fell on this place, I knew it would be an interesting photo. And I put the lens on 18-105 because the body itself … you know.

Moja pasja do fotografii pojawiła się już w szkole podstawowej. Pierwszą kamerą była Smiena. Potem był Zenit 11 i pierwsze zdjęcia, na które zarobiłem pieniądze. Przed laty trzeba było dużo wysiłku, aby robić zdjęcia, bo mała fotograficzna ciemnia znajdowała się w łazience, a zdjęcia można było robić w nocy, gdy inni spali. Dziś fotografia nie wymaga tyle wysiłku, chyba że trzeba wstać w lecie po 3 nad ranem, aby iść na wschód słońca :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *